W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Rodzinne warsztaty teatralne
Data rozpoczęcia 2019-10-04
Godzina rozpoczęcia 16:30
Miejsce Biblioteka Na Poziomie Filia nr 40 MBP Lublin
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Mieszkamy przy tej samej ulicy i zupełnie się nie znamy. Coraz trudniej jest nam budować relacje z sąsiadami. Może to jednak ulec zmianie, dzięki działaniom Fundacji Inside Out, która rozpoczyna realizację projektu "Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie". Warsztaty, spotkania, spacery to kilka sposobów na wspólną integrację sąsiedzką.

"Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie" to projekt, który ma na celu integrację osób mieszkających na dzielnicy Szerokie poprzez różne wydarzenia kulturalno-społeczne, skierowane do różnych grup wiekowych. To już druga edycja projektu, dzięki dużemu zainteresowaniu mieszkańców, Fundacja Inside Out postanowiła kontynuować działania prowadzone wiosną. Od września do grudnia na dzielnicy Szerokie odbędą się rodzinne warsztaty z kultury rowerowej oraz wycieczka rowerowa, spacery tematyczne, warsztaty teatralne, żonglerskie, filmowe, z jogi śmiechu, z modelowania balów, z robienia ozdób bożonarodzeniowych oraz pokazy filmów Piotra Krzysztofa Kamińskiego.
Spacery tematyczne będą tłumaczone na Polski Język Migowy. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

  • 14 września (sobota), godz. 10.00-12.30 – Rodzinne warsztaty z kultury rowerowej oraz wycieczka rowerowa * (plac przed Biblioteką na Poziomie)
  • 15 września (niedziela), godz. 16.30 – Spacer tematyczny: Historia naszej dzielnicy (zbiórka: przy Wytwórni Biomed na ul. Głównej) + tłumaczenie na Polski Język Migowy
  • 4 październik (piątek), godz. 16.30-18.00 - Rodzinne warsztaty teatralne *(Biblioteka na Poziomie)
  • 6 października (niedziela), godz. 16.00 - Spacer tematyczny: Przyroda na Szerokim (zbiórka: pętla na Lipniaku) * + tłumaczenie na Polski Język Migowy
  • 9 i 23 października, 6 i 20 listopada, 4 grudnia (środy) godz. 16.30-18.00 – Cykliczne warsztaty żonglerskie dla dzieci * (Biblioteka na Poziomie)
  • 19 października (sobota), godz. 11.00-13.00 - Warsztaty filmowe dla dorosłych * (Biblioteka na Poziomie)
  • 16 listopada (sobota), godz. 11.00-12.30 - Warsztaty z jogi śmiechu dla dorosłych *(Biblioteka na Poziomie)
  • 23 listopada (sobota), godz. 11.00-13.00- Rodzinne warsztaty z modelowania balonów * (Biblioteka na Poziomie)
  • 6 grudzień (piątek), godz. 17.00-18.00 - Pokaz filmów Piotra Krzysztofa Kamińskiego (Biblioteka na Poziomie)
  • 7 grudzień (sobota), godz. 11.00-13.00 - Rodzinne warsztaty z robienia ozdób bożonarodzeniowych * (Biblioteka na Poziomie)

*- na wydarzenia obowiązują zapisy w  Biblioteka Na Poziomie Filia nr 40 MBP Lublin (stacjonarnie lub telefonicznie - 81 511 10 76)
UWAGA: Podczas wydarzeń dla dorosłych w bibliotece zapewnione będą atrakcje dla dzieci z animatorami. 

Powiązane:

Fundacja Inside Out