W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinny festyn "Poczuj wiatr 80-tych lat!"

Rodzinny festyn "Poczuj wiatr 80-tych lat!"
Data rozpoczęcia 2021-07-24
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Ogród Saski
Organizator Fundacja "Ruchu Solidarności Rodzin"
Udział Bezpłatny
Kategoria Festyn

Fundacja "Ruchu Solidarności Rodzin" zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej zabawy podczas rodzinnego festynu pt. „Poczuj wiatr 80-tych lat!”

Festyn organizowany jest z okazji 41. rocznicy „Lubelskiego Lipca 1980”. Lipcowe strajki to działanie ducha wielkiej odwagi, ale też oczywisty strach przed represjami. Protesty dały mieszkańcom Lubelszczyzny poczucie wspólnoty i wolności, dlatego radosne rodzinne świętowanie w stylu lat 80’ będzie dobrą formą uczczenia tego wyjątkowego wydarzenia.

Festyn odbędzie się w sobotę, 24 lipca 2021 r. w godz. 16.00-21.00 w Ogrodzie Saskim w Lublinie, na terenie przy Muszli Koncertowej i centralnym placu zabaw dla dzieci.

W programie wiele atrakcji, m.in.: - gry i zabawy z dawnych lat: gra w klasy, gumę, kapsle, hacele, tkanie dywanu, malowanie twarzy, warsztaty robienia gniotków i kukiełek, wata cukrowa, słodycze i wiele innych atrakcji, - konkursy na wesoło z nagrodami, - gra miejska, Festyn uatrakcyjni występ zespołu AgaBand. Będzie można pośpiewać i potańczyć w rytm przebojów z tamtych lat.