W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinny warsztat twórczy - Czym jest kolor?

Rodzinny warsztat twórczy - Czym jest kolor?
Data rozpoczęcia 2014-03-08
Godzina rozpoczęcia 10:00
Kategoria Warsztaty

Czy może być twardy, zimny, szorstki bądź przytulny? Jak doświadczać barw dotykiem? Czy można malować z pomocą kamieni, roślin i piasku? Zapraszamy Was do wprowadzenia w fascynujący świat malarstwa i koloru. Poprzez barwę możemy powiedzieć (i odczytać) bardzo wiele: wyrazić nastrój, emocje, unaocznić wrażenia, zostawić swój ślad w przestrzeni. Na bazie doświadczeń z materią i dźwiękiem stworzymy własne, osobiste pejzaże, pełne rozmaitych odcieni i faktur. Warsztaty dla dzieci z opiekunem.

Prowadzenie: Magdalena Franczak
Zapisy: zajecia@ddkweglin.pl
Wstęp - 10 zł

Rodzinny Warsztat Twórczy to spotkania warsztatowe przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku i ich rodziców, opiekunów. Program skonstruowany jest tak, aby poprzez wspólne działania twórcze rodziny mogły rozwijać swój talent manualny, ale i zacieśniać więzi, poczuć moc wspólnego działania. Poprzez prace plastyczne uczestnicy będą opowiadać sobie nawzajem historie, dzielić się doświadczeniami z różnych dziedzin życia. Używane materiały to nie tylko kredki i farby, ale i taśmy, pudła, folie, słomki, wafle i cukier w kostkach