W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rosnąca sztuka – warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat

Rosnąca sztuka – warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat
Data rozpoczęcia 2022-01-22
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza dzieci w wieku 5–8 lat z opiekunami/opiekunkami na warsztaty inspirowane Sztuką Ziemi!

Punktem wyjścia twórczych aktywności będą wybrane prace artystów i artystek, którzy używają naturalnych materiałów. Na warsztatach inspirujemy się sztuką i naturą, kosmosem, wiatrem, przyrodą i skarbami znalezionymi na zewnątrz. W części plastycznej dzieciaki tworzą własne, nietypowe instalacje lub obiekty z naturalnych tworzyw.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.
Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

 

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty do środy (19.01) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej