W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rosnąca sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL + UA

Rosnąca sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2022-04-30
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza dzieci w wieku 5–8 lat z opiekunami/opiekunkami na warsztaty inspirowane sztuką ziemi! Zajęcia są dla polskich i ukraińskich rodzin.

Podczas spotkania punktem wyjścia twórczych aktywności są wybrane prace artystów i artystek, którzy w swojej twórczości wykorzystują naturalne materiały. Inspirujemy się sztuką i naturą, kosmosem, wiatrem, przyrodą i skarbami znalezionymi na dworze. W części plastycznej dzieciaki tworzą własne, nietypowe instalacje lub obiekty z naturalnych tworzyw.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.
Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmowane są do środy (27.04) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online poprzez formularze zgłoszeniowe:

godzina 13.00 – link do formularza zgłoszeniowego
godzina 15.00 – link do formularza zgłoszeniowego