W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rosnąca Sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL + UA

Rosnąca Sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2022-09-10
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Zainspirujemy się fotografiami Józefa Robakowskiego „Sztuka to potęga” i stworzymy własne atrybuty. Wspólnie zastanowimy się nad tym, jakie mamy dobre cechy charakteru oraz jakie wewnętrzne siły widzą w nas inni. W części twórczej wykonamy z masy papierowej rzeźby-talizmany. Tak jak artysta performer uwiecznimy nasz miniwystęp osobistym zdjęciem.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmowane są do środy (7.09) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online na stronie https://labirynt.com/

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha