W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rosnąca Sztuka| warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL + UA

Rosnąca Sztuka| warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-01-21
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Podczas zajęć kreatywnie poznajemy sztukę i naturę. Artyści i artystki współczesne podpowiadają nam, jak poznawać świat przyrody. Woda, wiatr, ziemia i nasz ogień twórczy połączone razem zbudują prawdziwe dzieła sztuki. W części plastycznej wykonamy nietypowe instalacje lub obiekty z naturalnych materiałów znalezionych na dworze. Tym razem zainspirujemy się ZIMĄ!

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty do środy (18.01) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego na stronie https://labirynt.com.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk.

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Zima w mieście 2023.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej