W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ruch kreatywny, taniec spontaniczny #2

Ruch kreatywny, taniec spontaniczny #2
Data rozpoczęcia 2018-12-08
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Jak to jest odkryć siebie na nowo? Zostawić wszystkie „muszę” i „powinnam”, Pozwolić sobie na głęboki oddech i swobodny ruch. Gdzie kończą się wszystkie narzucane nam role, a gdzie zaczyna się „Przestrzeń serca”? Odszukamy ją! poprzez ruch i taniec stworzymy przestrzeń do bycia sobą w swój jedyny i niepowtarzalny sposób. Sięgniemy po to, co ukryte. Poszukamy kontaktu z emocjami, z tym, co sprawia nam przyjemność i daje radość. Wspólnie otworzymy kolejne drzwi do lepszego poznania siebie. Wystarczy luźny strój i bose stopy.

​Zapisy –

Prowadząca: Ewelina Drzał - tancerka, instruktorka tańca współczesnego, choreografka. Członkini Grupy Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej. Od 2011 roku współpracowniczka Teatru H. Ch. Andersena, a od 2015 Lubelskiego Teatru Tańca. Laureatka Nagrody Kulturalnej Marszałka Województwa Lubelskiego, Nagrody Głównej w kategorii choreograf początkujący w konkursie choreograficznym SENSE OF MOVE i Nagrody w konkursie THE ESSENCE OF MOTION. Stypendystka Prezydenta Miasta Lublin.

O cyklu:
Naszymi „Gościówami”
są inspirujące Kobiety z pasją do sztuki życia. Nie musimy nazywać naszych wewnętrznych stanów – wystarczy, że je poczujemy. Przed nami szansa, aby doświadczyć siebie i momentu, w jakim się znajdujemy, by kreatywnie podejść do własnych potrzeb i pragnień, otworzyć się na nowe. W codziennym pośpiechu brniemy często w schematy, nie dostrzegając szans i możliwości, jakie się przed nami otwierają. Podczas spotkań warsztatowych z „Gościówami” spróbujemy przekroczyć swoje granice, zobaczyć i poczuć bardziej... siebie.

O projekcie:
„Babska Rebelia”
jest przestrzenią stworzoną przez kobiety dla kobiet, aby czerpały z niej pozytywną energię i motywację do codziennych działań. Spotykamy się bez mężów, partnerów i dzieci, we własnym kobiecym towarzystwie, poruszamy ważne dla nas tematy, dzielimy się przeżyciami i emocjami. Wspieramy, motywujemy i czerpiemy inspirację, a przy tym świetnie się bawimy! Zapraszamy wszystkie wspaniałe Kobiety, kochające babską energię, świetną zabawę i rozmowy które poprawiają nastrój.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej