W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Ruch w kiosku” – Kiosk ze sztuką / Kiosk lubelski

„Ruch w kiosku” – Kiosk ze sztuką / Kiosk lubelski
Data rozpoczęcia 2015-10-01
Godzina rozpoczęcia 16:00
Data zakończenia 2015-10-01
Godzina zakończenia 19:00
Miejsce ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Bezpłatny
Kategoria Akcja

Akcja podsumowująca rezydencję Michała Fronka w Kiosku ze sztuką.
Zaprezentujemy „produkty” identyfikujące i opowiadające o Węglinie: plakaty, kubki, zeszyty, gazety obrazkowe, krzyżówki, naklejki, logo, papeterię wykonaną przez mieszkańców Węglina w ramach warsztatów i spacerów rysunkowych.

Kiosk lubelski - Od września do grudnia Kiosk ze sztuką stanie się miejscem współuczestnictwa i współdziałania lubelskich artystów i mieszkańców Węglina, którzy wspólnie będą odkrywać dzielnicę, dzięki technikom i metodom pracy, jakie zaoferują im nowi goście Kiosku. Kiosk stanie się warsztatem pracy artystów lubelskich i swoistym laboratorium społeczno-kulturalnym, gdzie artysta staje się słuchaczem, badaczem dzielnicy i jej mieszkańców, a mieszkańcy Węglina stają się inspiratorami do nowych działań artystycznych i kreatorami otaczającej ich rzeczywistości. Kuratorka – Agata Will.