W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Scena Muzyczna Ad Hoc - The River

Scena Muzyczna Ad Hoc - The River
Data rozpoczęcia 2010-03-19
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Koncert

The River powstał w 2009 roku, po tym jak gitarzysta Mateusz Sulowski i basista Damian Sulowski rozwiązali blues-rockowy Blues From Hell, w którym to projekcie na perkusji wspomagał ich Grzegorz Walaszek. Zespół ten w 2008 r. dostał wiele wyróżnień oraz wygrał kilka liczących się przeglądów, w tym Blues nad Bobrem im. T. Nalepy
w Bolesławcu. Przyszedł jednak czas na zmiany personalne i stylistyczne przesunięcie w stronę klasycznego bluesa. Nowym perkusistą został Piotr Stępień, a przy mikrofonie pojawił się Maciej Chojnowski. 16 sierpnia 2009 zespół zdobył I nagrodę na V Siemiatycze Blues Festival. The River oprócz amatorskich nagrań audio i wideo z występów na żywo, ma także nagrane w warunkach domowych demo na którym znalazły się autorskie kompozycje oraz covery bluesowych mistrzów. Obecnie zespół pracuje nad nowym materiałem i planuje koncerty.

Wstęp wolny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej