W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Scena Muzyczna Ad Hoc - Tylko Szybko i Ataknaprawdę

Scena Muzyczna Ad Hoc - Tylko Szybko i Ataknaprawdę
Data rozpoczęcia 2010-03-11
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Koncert

Tylko Szybko w obecnym składzie działa od początku roku 2009. Poruszają się w klimatach bluesrockowych, starając się czerpać z tego jak najwięcej radości.

Obecny skład zespołu tworzą:
Agnieszka - wokal; Pit - gitara; Maciek - gitara; Sollman - bas; Łosiek i Piotrek - perkusja

Ataknaprawdę założyli w roku 2003 Edward (P.Smyk) i Vietnam (B. Mitura). Ich początki nie różniły się zbytnio od historii innych młodych zespołów: pierwsze próby w garażu, problemy z zebraniem pełnego składu muzyków. Po prawie półtora roku Edwardowi i Vietnamowi udało się znaleźć drugiego gitarzystę - Diabła (P. Jończyk), o bardzo podobnych fascynacjach muzycznych idolach i co najważniejsze - celach, które zespół postawił przed sobą jasno - tworzenie tylko własnych kompozycji. Kolejne lata to praca nad autorskimi utworami, ale też nad nazwą zespołu. W międzyczasie do grupy dołączył niezastąpiony basista Goły i gitarzysta Lishay, ale opuścił ją Bartek Mitura. Zespół gra do dziś w czteroosobowym składzie, odzwierciedlając swoje fascynacje metalem, zwłaszcza jego odmianą heavy.

Wstęp wolny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej