W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Scrapbooking z jajami” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

„Scrapbooking z jajami” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2016-03-03
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” ul. Judyma 2a
Kontakt Zapisy, kontakt – u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Spotkanie

Pamiętasz jeszcze jaka to przyjemność wyciągnąć ze skrzynki pocztówkę z życzeniami? A gdyby ta pocztówka była własnoręcznie wykonana? I do tego specjalnie z myślą o Tobie? Niestety nie wiemy czy taką kartkę dostaniesz, ale proponujemy, żebyś Ty zrobiła taką przyjemność bliskiej osobie.
Zapraszamy na warsztat kartkowy, na którym powstaną pocztówki o tematyce wielkanocnej. Wykorzystamy do tego stare świąteczne kartki, ozdobne dziurkacze do scrapbookingu, pieczątki, wstążki, guziki i wszystko inne, co nam się zamarzy. Nauczymy się wielu przydatnych technik i sposobów ozdabiania kartek oraz bliżej poznamy różne produkty i narzędzia do scrapbookingu.

Warsztat poprowadzi Marta Kożuch-Frączek – mama Julii i Zosi, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, pedagog. Jej pasją jest śpiewanie oraz rękodzieło. Prosimy o przyniesienie starych, niepotrzebnych już kartek wielkanocnych.  Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci.

O Cyklu: W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!

Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin.pl

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl