W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Serial improwizowany - odc. 2

Serial improwizowany - odc. 2
Data rozpoczęcia 2015-03-12
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Spotkanie literackie

Serial improwizowany to dla widzów i fanów improwizacji teatralnej, oferta, której w Lublinie jeszcze nie było. Wieczór wiążący publiczność z bohaterami na dłużej, niż tylko jeden wieczór. Z bohaterami zrodzonymi z ich wyobraźni, z bohaterami zmieniającymi się na oczach widza, „tu i teraz”. Każdy odcinek przyniesie nowe wydarzenia, nowe epizody, nowe postaci, popchnie naszych bohaterów w wir kolejnych przygód.

26-02-2015 godz. 19:00 Odcinek 1. Pilot
12-03-2015 godz. 19:00 Odcinek 2.
26-03-2015 godz. 19:00 Odcinek 3.
16-04-2015 godz. 19:00 Odcinek 4.
07-05-2015 godz. 19:00 Odcinek 5.

Wszystkie spektakle odbywają się w Sali Widowiskowej Warsztatów Kultury, ul. Grodzka 5a, Stare Miasto, Lublin. Bilet 10 zł.

Dolina Trupich Bawołów w sercu Dzikiego Zachodu. Małe miasteczko z podupadającym saloonem. Kościół, biuro szeryfa. Na południe granica z Meksykiem, jeszcze bardziej na zachód - rezerwaty Indian. Z pozoru spokojna okolica. Ale wystarczy jeden strzał oddany w powietrze niby na próbę, jedna niespokojna fraza zagrana na plemiennym flecie, jedno mało religijne kazanie, jedna whisky za dużo...żeby wyczuć, że coś jest nie tak...ze coś wisi w powietrzu.

Odc. 2. Najazd Cheyennów

Drugi odcinek serialu improwizowanego w klimacie westernu. Dalsze losy 5-tki bohaterów, nowe przygody nowe historie, nowi bohaterowie? Podczas pierwszego odcinka publiczność zdecydowała, że istotną rolę w kolejnym odcinku odegra tytułowy najazd Cheyennów. Jak wpłynie to na losy naszych bohaterów? - tego dowiemy się od publiczności drugiego odcinka! Zapraszamy serdecznie!

JESTEŚ PIERWSZY RAZ? Nie ma problemu, każdy odcinek poprzedzony zostanie przypomnieniem i nakreśleniem wydarzeń z poprzednich odcinków.

W DOLINIE TRUPICH BAWOŁÓW
(tytuł serial wyimprowizowany przez publiczność na pierwszym odcinku)

W 5 odcinkach poznamy bohaterów Dzikiego Zachodu, mieszkańców doliny... ich historie, problemy, a przede wszystkim codzienne życie. W jakich sytuacjach się z nimi spotkamy? W jakie wpadną tarapaty? Jak potoczą się ich losy? To wszystko będzie zależało od pomysłów spragnionej akcji i emocji publiczności!