W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Skarb" / СКАРБ / Teatr Stary w Lublinie

"Skarb" / СКАРБ / Teatr Stary w Lublinie
Data rozpoczęcia 2022-12-03
Godzina rozpoczęcia 13:30
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 30 zł -bilety sprzedawane są dla dzieci –opiekunowie-bezpłatnie
Kategoria Spektakl

scenariusz i reżyseria: Leszek Mądzik
konsultacja pedagogiczna: Justyna Cholewińska
występują: Konard Biel, Kacper Kubiec
premiera: 20.10.2013

Сценарій і режисура: Лешек Монджік
Педагогічне консультування: Юстина Холевінська
Вистуають: Конрад Бєль, Каспер Кубєц
Прем’єра: 20.10.2013

Wydarzenie odbędzie się w dwóch językach - polskim i ukraińskim
Захід відбуватиметься двома мовами - польською та українською

Spektakl dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat w reżyserii Leszka Mądzika. Bohaterami przedstawienia stają się najmłodsi widzowie. Zakładając wciąż nowe kolorowe maski, spotykają różne przygody, które doprowadzą ich do szczęśliwego końca. Tak o swoich inspiracjach mówi reżyser: „Świat budowany w czasie, w którym dorastamy, jest pełen tajemnic, fantazji i wyobraźni. Właściwie każdy dzień jest ilustrowany obrazami, które czytelne są tylko dla jego twórców. Pozbawione fałszu emocje wzruszają swoją autentycznością i szczerością.”

Вистава для дітейвіком від 2,5 до 5 років, режисер Лешек Мондзік. Головними героями вистави стають наймолодші глядачі. Постійно одягаючи нові барвисті маски, вони зустрічають різні пригоди, які приведуть їх до щасливого фіналу. Ось що каже режисер про те, що його надихало: «Світ, створений часом, у якому ми дорослішаємо, сповнений таємниць, фантазій і уяв. Практично кожен день ілюструють зображення, які зрозумілі лише їхнім творцям. Емоції, позбавлені фальші, зворушують своєю справжністю та щирістю».

Każda osoba, która nabyła bilet na wydarzenie podlega obowiązkowi dostosowania się do wymogów i regulacji związanych z epidemią COVID-19, obowiązujących w dniu wydarzenia.

Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni). Bilety na spektakl można kupić tylko w kasie teatru.