W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Skup przedmiotów - Laboratorium Sztuki Społecznej

Skup przedmiotów - Laboratorium Sztuki Społecznej
Data rozpoczęcia 2014-08-23
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Muszla koncertowa w Ogrodzie Saskim, Aleje Racławickie
Kategoria Akcja

Masz coś osobistego, ale niepotrzebnego? A może chcesz pożegnać się ze starym żelazkiem lub brzydką zastawą stołową? Skupujemy przedmioty codziennego użytku, które już trafiły do lamusa: łyżki, długopisy, ubrania, fotografie, obrazki, stary sprzęt RTV czy AGD.

Przedmioty, które zgromadzimy staną się częścią ekspozycji w przestrzeni publicznej Lublina. Paweł Laufer i Szymon Pietrasiewicz, pomysłodawcy projektu chcą w ten sposób zaprezentować historię dzielnicy Kalinowszczyzna oczami (przedmiotami) jej mieszkańców.

Kiedy: 23 – 24 sierpnia 2014, w godz. od 10:00 do 16:00
Gdzie: Dom Kultury Narnia, ul. Lwowska 12

Skup przedmiotów osobistych i codziennego użytku jest realizowany w ramach projektu Muzeum Społeczne.
Projekt LSS jest jest jednym z wydarzeń lubelskiej odsłony projektu Wschód Kultury, który powstał dzięki zaangażowaniu środowisk twórczych i samorządów wschodniej Polski, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury.
Projekt wspiera Nataša – Platforma Społeczeństwa Obywatelskiego Partnerstwa Wschodniego dla Kultury.