W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sobota w Labiryncie: (Jasno)widzenia bez patrzenia / warsztaty dla dzieci

Sobota w Labiryncie: (Jasno)widzenia bez patrzenia / warsztaty dla dzieci
Data rozpoczęcia 2018-01-20
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Jak to jest poznawać świat poprzez zmysły inne niż wzrok? I jak to się dzieje, że zamykając oczy, możemy oglądać obrazy – na przykład śniąc lub marząc? Odpowiedzi poszukamy podczas warsztatów. Sprawdzimy także, co „widzą” palce, uszy, nos, i który z tych zmysłów jest najlepszym doradcą. Dzieci wykonają prace plastyczne z zasłoniętymi oczami, a potem – za pomocą opuszek palców, „obejrzą” prace innych uczestniczek i uczestników warsztatów. Zajęcia poprowadzi Magdalena Szubielska.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

Zapisy: 466 59 20 wewn. 32 /  (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.