W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sobota w Labiryncie: (Jasno)widzenia bez patrzenia / warsztaty dla dzieci

Sobota w Labiryncie: (Jasno)widzenia bez patrzenia / warsztaty dla dzieci
Data rozpoczęcia 2018-01-20
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Jak to jest poznawać świat poprzez zmysły inne niż wzrok? I jak to się dzieje, że zamykając oczy, możemy oglądać obrazy – na przykład śniąc lub marząc? Odpowiedzi poszukamy podczas warsztatów. Sprawdzimy także, co „widzą” palce, uszy, nos, i który z tych zmysłów jest najlepszym doradcą. Dzieci wykonają prace plastyczne z zasłoniętymi oczami, a potem – za pomocą opuszek palców, „obejrzą” prace innych uczestniczek i uczestników warsztatów. Zajęcia poprowadzi Magdalena Szubielska.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

Zapisy: 466 59 20 wewn. 32 /  (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej