W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sobota w Labiryncie / warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat tłumaczone na polski język migowy

Sobota w Labiryncie / warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat tłumaczone na polski język migowy
Data rozpoczęcia 2018-02-03
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat.
Zapewniamy tłumaczenie na polski język migowy.

Warsztaty są inspirowane aktualną wystawą w Galerii Edukacyjnej – Miasto, którego nie widać . Uczestnicy i uczestniczki zajęć zwiedzą wystawę, która przybliża sposób postrzegania przestrzeni miejskiej przez osoby niewidome. Dzieci będą miały możliwość zbadania rysunków, rzeźb, fotografii i dotykowej książki bez użycia zmysłu wzroku. Dlaczego na wielu pracach pojawia się autobus? Kim był Louis Braille? Co to jest tyflografika? Odpowiedzi na te pytania poszukamy w trakcie zajęć. W części plastycznej dzieci wykonają własne prace inspirowane technikami, w jakich zrealizowano dzieła prezentowane na wystawie.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej