W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sobota w Labiryncie / warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat tłumaczone na polski język migowy

Sobota w Labiryncie / warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat tłumaczone na polski język migowy
Data rozpoczęcia 2018-02-03
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat.
Zapewniamy tłumaczenie na polski język migowy.

Warsztaty są inspirowane aktualną wystawą w Galerii Edukacyjnej – Miasto, którego nie widać . Uczestnicy i uczestniczki zajęć zwiedzą wystawę, która przybliża sposób postrzegania przestrzeni miejskiej przez osoby niewidome. Dzieci będą miały możliwość zbadania rysunków, rzeźb, fotografii i dotykowej książki bez użycia zmysłu wzroku. Dlaczego na wielu pracach pojawia się autobus? Kim był Louis Braille? Co to jest tyflografika? Odpowiedzi na te pytania poszukamy w trakcie zajęć. W części plastycznej dzieci wykonają własne prace inspirowane technikami, w jakich zrealizowano dzieła prezentowane na wystawie.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.