W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sobota w Labiryncie | warsztaty rodzinne

Sobota w Labiryncie | warsztaty rodzinne
Data rozpoczęcia 2021-08-07
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza dzieci w wieku 7–12 lat z opiekunami na warsztaty stacjonarne inspirowane pracą „Taniec motocykli”! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą własnego koca.

Jak dyrygować motocyklami? Czy motocykle mogą zatańczyć lubelskie tańce ludowe? Czym jest sztuka ludowa? Podczas warsztatów obejrzymy zapis performansu Barbary Gryki „Taniec motocykli” i porozmawiamy o połączeniu sztuki współczesnej i ludowej. Na zajęciach wykonamy również pająki ludowe – ozdoby wnętrz mieszkalnych wieszane niegdyś na środku izby.

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w Mieście 2021.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.
Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są do środy (4.08) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Regularnie dezynfekowane są powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Prowadzenie: Krystian Kamiński, edukator Galerii Labirynt