W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sobota w Labiryncie | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat

Sobota w Labiryncie | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat
Data rozpoczęcia 2021-05-22
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt w Lublinie, ul. Ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt w Lublinie zaprasza dzieci w wieku 7–12 lat na warsztaty rodzinne w Galerii Labirynt inspirowane zwierzęcymi wzorami! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii, należy zabrać ze sobą własny koc.

Po co zebrom paski? Ile cętek na futrze ma gepard? Czym jest mimikra? Podczas warsztatów przyjrzymy się zwierzęcym wzorom – jego ich różnorodności, kolorystyce i funkcji. Obejrzymy też prace twórców i twórczyń, których inspirują naturalne wzory. Na zajęciach stworzymy własne prace wzorowane na naturalnych wzorach zwierzęcych wykorzystując do tego różne techniki drukarskie.

Dostępność:

  •  Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.
  •  Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

Zapisy na warsztaty przyjmowane do środy (19.05) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy

Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Należy zabrać ze sobą własny koc. W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczono liczbę osób biorących udział w zajęciach. Organizatorzy przypominają również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Powierzchnie w galerii są regularnie odkażane, udostępniony jest płyn do dezynfekcji rąk.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Prowadzenie: Krystian Kamiński, edukator Galerii Labirynt