W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sobota w Labiryncie | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA

Sobota w Labiryncie | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2022-10-29
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł
Kategoria Warsztaty

Co można zrobić z plastikowej butelki? Czy śmieci mogą być sztuką? Jak tworzyć i przetwarzać? Podczas warsztatów uczestnicy i uczestniczki przyjrzą się projektowi artystycznemu Jennifer Nelson, która zbierała odpady wyprodukowane przez swoją rodzinę przez rok, a teraz przetwarza je w przedmioty użytkowe. Wspólnie zastanowią się nad tym, jak wykorzystywać odpady domowe, dając im nowe życie.

Na zajęciach uczestnicy i uczestniczki wykonają własne przedmioty użytkowe i artystyczne ze śmieci.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (26.10) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online, link do formularza zgłoszeniowego można znaleźć na stronie labirynt.com.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Krystian Kamiński, edukator Galerii Labirynt
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha