W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sobota w Labiryncie/ warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat

Sobota w Labiryncie/ warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat
Data rozpoczęcia 2019-06-15
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł
Kategoria Warsztaty

Zajęcia składają się z oprowadzania po wystawie i części twórczej, pozwalają bliżej poznać różnorodne nurty, pojęcia i techniki artystyczne oraz zaznajamiają młodych widzów ze środkami przekazu używanymi przez współczesnych twórców. Warsztaty oparte będą o interaktywną wystawę sztuki dla dzieci, “Brzuchomówca i milczące obrazy”, która będzie pretekstem do rozmowy o instalacjach, rzeźbach dźwiękowych oraz prac stworzonych z użyciem nowych mediów. Uczestnicy i uczestniczki spotkania poznają interesujące historie kryjące się za dziełami sztuki prezentowanymi na wystawie. Będzie to punkt wyjścia do realizacji własnych prac twórczych.

Zapisy: 81 466 59 20 wewn. 32, . Zajęcia są odpłatne; bilet: 1 zł/dziecko / opiekunom dzieci uczestniczących w zajęciach przysługują bilety bezpłatne, Galeria zapewnia potrzebne materiały. Czas trwania: ok. 60 minut