W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl: “AHOJ”
Data rozpoczęcia 2015-03-08
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Teatr Stary, Jezuicka 18
Kategoria Spektakl

Cena biletu: 30 PLN (bilety sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie wchodzą bezpłatnie. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni). Bilety na spektakl można kupić tylko w kasie teatru. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Spektakl dla dzieci w wieku 1-5 lat

A może wyruszymy w morze? Może zbudujemy statek, albo łódkę jakąś, postawimy żagle i popłyniemy w daleką podróż na spotkanie z nieznanym. Przez lunetę obserwować będziemy odległe lądy. Kołysać nas będą fale, czasem łagodne, a czasem ogromne i spienione, tak jakby się na kogoś gniewały. Może i wiatr będzie nam sprzyjał, kto wie... Może odkryjemy inne światy pełne zaskakujących stworzeń, może spotkamy morskie koniki, meduzy, kraby albo żaby. Może wyruszymy w morze...

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Scenografia: Agnieszka Czekierda i Dominika Lenart
Reżyseria światła: Michał Folta
Występują: Bartek Adamczyk, Arkadiusz Wrzesień

Czas trwania: 30 minut + 15 minut zabawy

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej