W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl „Bez pamięci”
Data rozpoczęcia 2013-01-25
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Spektakl

 
reżyseria: Adrian Krać
scenariusz: na podstawie „Małe zbrodnie małżeńskie” – Eric Emmanuel Schmitt
występują: Diana Dobrzycka, Paweł Półchłopek
czas trwania: 70 min

Opowieść o małżeństwie, które po latach w dość nietypowy sposób i po części też nie do końca świadomie, postanawia naprawić swój związek. On – namiętny pisarz kryminałów i malarz pogrążony bez pamięci w swojej pasji. Ona – kobieta bez pamięci zakochana w swoim mężczyźnie. Razem tworzą idealny obraz, płótno oprawione w piękne ramy, służące jednak wyłącznie temu by zakrywać odpadającą farbę i popękany tynk.

Pełen zwrotów akcji oraz błyskotliwych dialogów spektakl zagrany przez parę młodych aktorów na pewno dostarczy wielu wzruszeń oraz silnych emocji, trafiając w gusta najbardziej wyrafinowanych widzów.

Teatr Realium Powstał w 2010 roku z inicjatywy Adriana Krać, byłego członka Teatru Panopticum, w którym stawiał pierwsze kroki jako aktor, reżyser i scenarzysta, pod czujną opieką Mieczysława Wojtasa. Teatr Realium składa się z artystów, którzy dysponują bogactwem warsztatowym oraz doświadczeniem scenicznym.
Teatr Realium, nawiązując do przyjętej przez siebie nazwy, koncentruje się przede wszystkim na problematyce współczesnych przemian cywilizacyjnych i związanych z tym konfliktach społecznych. Podejmowaną tematykę aktorzy starają się przedstawiać za pomocą współczesnych tekstów literackich nadając im nowoczesny wydźwięk.
www.realium.pl
www.facebook.com/realium

Wstęp wolny.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej