W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl "Co Wolność?"
Data rozpoczęcia 2021-10-30
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

W spektaklu "Co Wolność?" 9 młodych artystów i artystek różnych dziedzin sztuki, o różnym doświadczeniu scenicznym zaprezentuje swoje prace na temat szeroko pojętej Wolności.

Projekt stypendialny Daniela Adamczyka „Co wolność?” skierowany był do studentów i tegorocznych absolwentów kierunków artystycznych i humanistycznych. Przez kilka miesięcy uczestnicy projektu zastanawiali się nad istotą i naturą wolności w różnych kontekstach. Młodzi twórcy stworzyli wypowiedzi artystyczne, składające się na jeden hybrydowy spektakl.

Projekt zrealizowany w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin.
Pokaz zrealizowany w ramach programu Przestrzenie Sztuki - Teatr, finansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz współrealizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Operatorem lokalnym jest Centrum Kultury w Lublinie.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej