W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl: Cruda” Collectif À Sens Unique

Spektakl: Cruda” Collectif À Sens Unique
Data rozpoczęcia 2022-04-23
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce ACKiM UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Organizator Fundacja Sztukmistrze
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Występ

Cruda” Collectif À Sens Unique (Francja) – 30′ 

Ten spektakl to pełne humoru zanurzenie się w przeszłość byłej gimnastyczki. Choć była uzdolniona, a nawet bardzo uzdolniona, to jednak nie na tyle perfekcyjna, by została zapamiętana.

Jej wizja ciała i kobiecości została ukształtowana przez lata intensywnych treningów.

Ta bezpretensjonalna, a zarazem pełna autoironii kobieta opowiada nam o swoim wewnętrznym chaosie. Poprzez akrobację i niemożliwe wręcz skręty ciała wyznaje nam wszystko: bezwstydną miłość do jedzenia, czy obsesję na punkcie dopasowania ciała do kanonów piękna. Cała ta męczarnia, aby stać się piękniejszą, zabawniejszą, delikatniejszą, być naj we wszystkim uwalnia ją tak samo, jak uwalnia nas!

Przede wszystkim lubi być sobą. Lubi śmiać się w głos, nie ukrywa swoich wad, bywa  prymitywna i kiczowata, łamie wszelkie konwenanse. Cruda jest szczera i uwielbia być uwielbiana.

Wstęp płatny 10 zł, bilety dostępne od poniedziałku 11.04 na Going. Dochód z biletów zostanie przekazany na rzecz wsparcia uchodźców z Ukrainy.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej