W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spektakl dla dzieci „Improwizowana księżniczka”

Data rozpoczęcia 2018-12-09
Godzina rozpoczęcia 12:45
Miejsce Amfiteatr na Poczekajce, al. Kraśnicka 76
Organizator Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

Spektakl „Improwizowana księżniczka odbędzie się w ramach projektu "Z Kulturą do Nieba – X edycja".

"Improwizowana księżniczka" to zabawna wersja znanej i lubianej bajki Hansa Christiana Andersena "Księżniczka na ziarnku grochu". Historia napisana przez Andersena to zaledwie jedna strona do przeczytania w mgnieniu oka. Co zatem można z niej zrobić na scenie? Otóż wiele. Można wymyślać całe mnóstwo zdarzeń. Jeśli znasz te bajkę dowiesz się co zabawnego i przewrotnego można w niej zmienić. Jeśli nie znasz to poznasz. Aktorski duet Kacper Kubiec i Bogusław Byrski w zabawny, czasem przewrotny a na pewno zaskakujący sposób i z udziałem publiczności, opowiedzą bajkę. Pełen szybkich zwrotów akcji, nieprzewidywalny ale zapadający w pamięć spektakl rozbawi największego ponuraka.

Wydarzenie to jest realizowane w ramach projektu Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka w Lublinie przy wsparciu Finansowym Miasta Lublin.

Patronat honorowy objęli:
Sławomir Sosnowski – ówczesny Marszałek Województwa Lubelskiego
Krzysztof Żuk - Prezydent Miasta Lublin
 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne