W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl: Fabula Rasa
Data rozpoczęcia 2020-10-16
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ACK Chatka Żaka, ul Radziszewskiego 16
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 15/20 zł
Kategoria Spektakl

Ten spektakl nie jest do oglądania. Ten spektakl jest do odkrycia. Każde prawdziwe życie jest spotkaniem. Ten spektakl jest spotkaniem.

Od pierwszej sekundy spektaklu wyruszamy w niepokojącą, hipnotyczną podróż w głąb osobowości człowieka, która ulega zagładzie, aby odrodzić się w perspektywie metafizycznej. Punktem zwrotnym jest moment przejścia granicy dwóch światów – doczesności i wieczności.

Kilka dynamicznie następujących po sobie ujęć tańca współczesnego: tancerze i tancerki w grupie, krótkie ujęcia solo lub w duetach, zbliżenia na ciała tancerzy, pełne plany scen grupowych, zaaranżowanych jako synchroniczne układy często z solistą lub solistką w kontrze. Kostiumy cieliste, imitujące nagość lub uzupełnione o długie płaszcze. Jeden z tancerzy w ciężkim kożuchu na nagim torsie. Dużo cielesnej energii.

choreografia, koncepcja: Maciej Kuźmiński; obsada: Evelyn Blue, Julia Hałka, Agnieszka Jachym, Paulina Jaksim, Katarzyna Kulmińska, Katarzyna Rzetelska, Sandra Szatan, Emily Wong-Adryańczyk, Kacper Bożek, Patryk Jarczok, Jerzy Kaźmierczak, Zbigniew Kocięba, Dominik Kupka, Daniel Michna, Pau Perez; muzyka: Zbigniew Kozub, Stanisław Moniuszko; kostiumy, scenografia: Ilona Binarsch; dramaturgia: Paul Bargetto; reżyseria świateł: Paweł Murlik; obsługa dźwięku: Zuzanna Majewska; asystent choreografa: Monika Witkowska

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej