W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl "Fior"
Data rozpoczęcia 2010-10-25
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Spektakl

Spektakl teatru Realium
scenariusz: Adrian Krać na podstawie „Operetki” Witolda Gombrowicza
reżyseria: Adrian Krać
obsada: Milena Mudy, Karolina Suchecka, Katarzyna Szczot, Mateusz Lachowski, Jakub Ludwicki, Kamil Piekaruś, Paweł Zabłocki

Przyszedł, by nowy wygląd dać człowiekowi, chciał odświeżyć sylwetkę damską i męską. Myślał, że kwestia mody jest sprawą oczywistą, jednak przeliczył się. Sprawy zaczęły się wymykać spod kontroli, moda wyprzedziła najśmielsze oczekiwania mistrza, demaskując jednocześnie jego niekompetencję i nieudolność.

Spektakl powstał jako forma zaliczeniowa praktyk studenckich odbywanych przez Adriana Krać w pracowni Teatru Panopticum MDK „Pod Akacją” pod opieką Mieczysława Wojtasa.

Wstęp wolny.

Teatr Realium powstał w 2010 roku z inicjatywy Adriana Krać, wieloletniego członka Teatru Panopticum, w którym stawiał pierwsze kroki jako aktor, reżyser i scenarzysta pod opieką Mieczysława Wojtasa. Teatr Realium skupia w sobie artystów związanych niegdyś z Teatrem Panopticum, chcących kontynuować swoją przygodę z teatrem.
Teatr Realium nawiązując do przyjętej przez siebie nazwy, koncentruje się przede wszystkim na problematyce współczesnych przemian cywilizacyjnych i związanych z tym konfliktach społecznych. Podejmowaną tematykę aktorzy starają się przedstawiać za pomocą klasycznych już tekstów literackich nadając im nowoczesny wydźwięk.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej