W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spektakl "Flamenco namiętnie"

Data rozpoczęcia 2011-09-09
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Spektakl

Spektakl w wykonaniu :Corazón Flamenco

Reżyseria: Krystyna Janda
Taniec: Anna Iberszer
Śpiew: Magda Navarrete
Gitara: Andrzej Lewocki
Instrumenty perkusyjne: Marek Fedor

Spektakl opowiadający w prosty sposób o uczuciach i wielkich ludzkich namiętnościach.
Przeplatanie piosenek Ewy Demarczyk z hiszpańskimi rytmami i melodiami, powoduje, że tekst jest jedynie punktem wyjścia i wprowadza nas do pełnego pasji świata flamenco, gdzie taniec, śpiew, rytm i dźwięki gitary opowiadają o najgłębszych ludzkich emocjach – od bólu i rozpaczy po niewypowiedzianą radość.

Zespół Corazón Flamenco istnieje od 2006 roku. Szeroki wachlarz muzycznych zainteresowań każdego z członków zespołu sprawia, że obok tradycyjnych gatunków flamenco w repertuarze zespołu znajdują się również elementy tanga i folkloru argentyńskiego, kubańskiego bolero i rumby, a także rytmów afrykańskich, oraz nowoczesnego rapu. Tworząc fuzje stylów rozszerzają skład o dodatkowe instrumenty podkreślając charakter i niepowtarzalność hiszpańskich i latynoskich brzmień. Od czterech lat Corazón Flamenco zdobywa coraz większe uznanie i popularność w Polsce występując w salach koncertowych i filharmoniach, równie dobrze czując się w klimatach klubowych.

Czas trwania spektaklu: 60 min
Bilet: 15 PLN

Bilety do nabycia w Warsztatach Kultury, ul. Popiełuszki 5
od poniedziałku, 5 września w godzinach 12:00 – 18:00 oraz na godzinę przed wydarzeniem

Najważniejsze wydarzenia cykliczne