W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl: Fredraszki to nie wszystko

Spektakl: Fredraszki to nie wszystko
Data rozpoczęcia 2023-11-24
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

TEATR NO TO CO (KRAŚNIK)

Pomysł teatru w teatrze to nic nowego, dlaczego grupa teatralna Seniorek gra, że gra, aktorki amatorki w roli... aktorek amatorek, ta przewrotna koncepcja wprowadza nas w jeszcze bardziej zawiłą intrygą z Fredrą w tle. A cała rzecz po to, żeby podzielić się refleksją nad kondycją kultury, tej naszej lokalnej, ale też szerzej ujętej, z wizją zagrożenia ze strony... ale może nie będziemy zdradzać za wielu szczegółów. Jedno jest pewne – intryga rodem z komedii Fredry odsłania ludzkie wady, pokazuje przywary, chociaż ten Fredro nie wszystkim „leży”, ale w końcu mamy rok fredrowski.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kasie CSK. 

Wydarzenie w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dla Amatorskich Grup Teatralnych

Tegoroczna edycja  dedykowana jest tym grupom, które bazują na dramaturgii współczesnej lub scenariuszach autorskich z jednej strony, z drugiej, na klasycznych sztukach teatralnych w tradycyjnej realizacji. Naszą ideą jest ci. Festiwal ma na celu prezentację ciekawych spektakli oraz dyskusję porównawczą podczas panelu. Festiwal kierujemy do wszystkich fanów teatru, nie tylko tych, którzy sami realizują działania amatorskie, ale także teoretyków i fascynatów i osoby lubiące teatr tak po prostu.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej