W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl: „Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy”

Spektakl: „Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy”
Data rozpoczęcia 2013-11-26
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Spektakl

Lubelski Teatr Tańca „Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy”

choreografia i reżyseria: Simone Sandroni / asystentka choreografa: Elvira Zuñiga / światło: Grzegorz Polak / dźwięk, wideo: Dariusz Kociński / taniec: Beata Mysiak, Anna Żak, Ryszard Kalinowski, Wojciech Kaproń / produkcja: Teatr Centralny, Centrum Kultury w Lublinie

Inspiracją do najnowszego spektaklu Lubelskiego Teatru Tańca stały się zmiany, jakie czekały artystów w związku z przeprowadzką do odrestaurowanego budynku Centrum Kultury w Lublinie.Nowy początek, nowe nadzieje, nowe perspektywy. Gdy zaczyna się coś nowego, umysł natychmiast tworzy niezwykłe obrazy złożone z ukrywanych dotąd nadziei, otwierając niejako świat na nowo. Wspomnienia, przeszłe zdarzenia odchodzą w niepamięć i liczy się tylko to, co przed nami. Jedynie dzieciństwo jakoś mocniej przebija się do świadomości, wszystko inne traci już na znaczeniu. Jakieś strzępy wspomnień, zranienia, chwile radości, jakieś powidoki osób i miejsc majaczą w głowie. Ale na horyzoncie już nowe kusi, ekscytuje, pociąga. A przecież już za chwilę i to także stanie się przeszłością.

Bilet: 20/30 zł