W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl "Horror licealny"
Data rozpoczęcia 2022-09-26
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Konrada Wallenroda 4a
Organizator Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza na spektakl "Horror licealny" w wykonaniu Teatru Panopticum. 

Scenariusz: PIOTR ZAREMBA
Reżyseria: MIECZYSŁAW WOJTAS
Muzyka i przygotowanie wokalne: PIOTR TESAROWICZ
Występują: Natalia Dyjak , Aleksandra Mazurek, Barbara Stojek, Michał Bielawski, Mateusz Chomicz, Emil Janczak, Sebastian Jóźwik, Michał Niczyporuk, Adam Pochodyła.

Horror licealny

Życie w szkolnej społeczności grupy licealistów, o różnych charakterach, temperamentach i życiowych celach nie jest łatwe. W „Horrorze licealnym” młodzieżową wspólnotę jednoczą artystyczna pasja i szkolny teatr. Przynależność do twórczego zespołu jest w ich środowisku niewątpliwą nobilitacją i możliwością zaznaczenia swojej odrębności. Niestety, artystyczna rywalizacja, osobiste kompleksy i nieporozumienia z pedagogami prowadzą do konfliktu i nieuchronnego dramatu.

Piotr Zaremba znany warszawski publicysta, pisarz, krytyk teatralny napisał scenariusz inspirowany swoją powieścią, wydaną pod tym samym tytułem w roku 2020.

Powiązane:

Dom Kultury LSM