W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl "Hrabia Luxemburg"
Data rozpoczęcia 2011-02-13
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spektakl

Dzień zakochanych obchodzimy w niedzielę. Z tej okazji zaplanowaliśmy dla Was najmilszy wieczór w mieście. Zapraszamy gorąco i namiętnie na Hrabiego Luxemburga – sztukę o skomplikowanej lecz pociesznej miłości, która po wielu perypetiach w końcu znajduje swój szczęśliwy finał. A ponieważ Teatr Muzyczny kocha swoich sympatyków najbardziej na świecie, każdy widz może liczyć na walentynkę z naszym wyznaniem.

Ale to nie wszystko. Miłość można publicznie wyznać swojej ukochanej osobie i to na spektaklu! Jak to zrobić? To proste – wystarczy wysłać życzenia na walentynkową skrzynkę e-mail kocham@teatrmuzyczny.eu , a my wyświetlimy je na specjalnej tablicy LED umieszczonej nad sceną. Na Wasze walentynki - maksymalnie do 100 znaków - czekamy do piątku, do godziny 13:00.

Życzymy miłej zabawy!Hrabia Luxemburg, 13 lutego 2010 o godz. 17:00 bilety dostępne w kasie Teatru oraz na stronie www.ticketonline.pl i w sieci empik. REZERWUJ

Zespół TM


PS. Szykujemy również miłosną niespodziankę podczas spektaklu!

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej