W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl: Kozucha Kłamczucha

Spektakl: Kozucha Kłamczucha
Data rozpoczęcia 2020-03-16
Godzina rozpoczęcia 09:00
Miejsce Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Organizator Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Udział Płatny
Koszt udziału 30-35 zł
Kategoria Koncert

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, w małej chatce z okienkami, mieszkała Gospodyni ze swym psem Hałaskiem, kotem Mruczkiem i Kozuchą, którą właśnie kupiła na jarmarku. Gospodyni miała dobre serce, przygarnęła więc do swego domu sierotkę Zazulkę i cieszyła się, że będzie miała pomoc w gospodarskich pracach. Zazulka bardzo się starała sprostać wymaganiom Gospodyni, ale Koza???

Niesforna Kozucha wymyślała coraz to nowe figle i psoty, żeby pokrzyżować starania Zazulki, aż w końcu zagniewana Gospodyni wygnała sierotkę z domu, a zaraz potem również i Kozę. Jakie były dalsze perypetie i przygody Kozuchy Kłamczuchy? Czy poszła po rozum do głowy ? Jak zakończyła się cała historia? Tego najmłodsi Widzowie dowiedzą się w czasie akcji wesołego, roztańczonego i rozśpiewanego spektaklu, w którym będą mogli wtórować Kozie w jej piosenkach, a także przekonać się, że kłamstwo nie popłaca, a jeżeli nawet się zdarzy, lepiej się przyznać, przeprosić i pojednać, bo prawda i zgoda buduje!

Ta niezwykle dowcipna, osadzona w realiach dawnego Lublina opowieść z morałem, spodoba się dzieciom w każdym wieku!

Scenariusz i reżyseria: Jerzy Turowicz
Scenografia i kostiumy: Otto Wiktor Hoffman
Muzyka: Mariola Zagojska
Choreografia: Agata Żółtowska

Powiązane:

Opera Lubelska