W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl: Marcin Zarzeczny "Zwierzenia bezrobotnego aktora"

Spektakl: Marcin Zarzeczny "Zwierzenia bezrobotnego aktora"
Data rozpoczęcia 2013-11-29
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Akcja

Marcin Zarzeczny "Zwierzenia bezrobotnego aktora" (Warszawa)

Obsada: Marcin Zarzeczny
Reżyseria: Marcin Zarzeczny
Autor: Marcin Zarzeczny
Scenografia: Marcin Zarzeczny
Oświetlenie: Grzegorz Wydmuch

"Zwierzenia bezrobotnego aktora" to spektakl autorski Marcina Zarzecznego. Jest to inicjatywa bezrobotnego aktora, który tworzy przedstawienie w unikatowy sposób - nie posiadając żadnych środków tworzy przedstawienie na oczach widzów. W ciągu pięć miesięcy odbyło się już szesnaście takich prób w Zabrzu, Katowicach, Krakowie, Pszczynie, Cieszynie, Gnieźnie i Warszawie w ramach programu "Tournee bezrobotnego aktora po Polsce". Każda kolejna próba wzbogacona jest o nowe elementy.

"Zwierzenia bezrobotnego aktora. Czyli komedia życiowa na jednego aktora, najlepiej bezrobotnego" to tekst opowiadający prawdziwe wydarzenia z życia pewnego bezrobotnego artysty. To historia o determinacji i walce o realizację marzeń. O ważnych rzeczach mówi się tu w sposób lekki, bez użalania się nad losem bezrobotnego. W scenariuszu zawarty jest opis doświadczeń bohatera związanych z poszukiwaniem pracy. Nie one są tu jednak najważniejsze, a sposób w jaki reaguje na nie bohater próbując myśleć tylko pozytywnie i patrzeć na trudne sytuacje z humorem i ogromnym dystansem.

Bilety:
10/15 zł pojedynczy spektakl
30/40 zł karnet na cały festiwal

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej