W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl „Miasto, którego nie było” Kolektywu Kejos

Spektakl „Miasto, którego nie było” Kolektywu Kejos
Data rozpoczęcia 2018-03-02
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł
Kategoria Spektakl

Spektakl „Miasto, którego nie było” Kolektywu Kejos - przedstawienie stworzone zostało z okazji obchodów jubileuszu 700-lecia Lublina.

Inspiracją do powstania scenariusza była przedwojenna historia miasta, legendy, mity, opowiadania oraz twórczość artystów związanych z Lublinem, takich jak Franciszka Arnsztajnowa, Isaac Bashevis Singer czy Edward Hartwig. Przedstawieniu towarzyszy grana na żywo muzyka inspirowana folklorem polskim, żydowskim, ukraińskim i cygańskim, a także polskimi szlagierami dwudziestolecia międzywojennego. Spektakl łączy w sobie techniki sztuki cyrkowej, takie jak akrobatyka, akrobatyka powietrzna (sztrabaty, trapezy), koło akrobatyczne (Cyr wheel) i żonglerka, z elementami teatru tańca, teatru ruchu i teatru plastycznego. Połączenie to jest możliwe dzięki wyjątkowemu na polską skalę zespołowi złożonemu z doświadczonych ludzi teatru oraz artystów związanych z tańcem, muzyką i nurtem Nowego Cyrku.

Bilety: 15 zł – bilety będzie można nabyć na trzy sposoby:

  • od 15 lutego od godz. 10:00 przez sklep internetowy Warsztatów Kultury w Lublinie pod adresem warsztatykultury.pl/sklep/  – odbiór osobisty w sekretariacie Warsztatów Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 16:00
  • od 15 lutego osobiście w sekretariacie Warsztatów Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 16:00
  • 2 marca 2018 na godzinę przed spektaklem osobiście w kasie Centrum Kultury w Lublinie