W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl muzyczny grupy Młodzi Aktorzy „Calineczka”

Spektakl muzyczny grupy Młodzi Aktorzy „Calineczka”
Data rozpoczęcia 2014-04-27
Godzina rozpoczęcia 15:30
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Spotkanie

Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicza w Lublinie serdecznie zaprasza widzów w każdym wieku na spektakl muzyczny w wykonaniu Naszych słuchaczy z grupy Młodzi Aktorzy!

Chcemy zaprezentować publiczności współczesną i nietuzinkową adaptację bajki „Calineczka”, gdzie „tańczy, wiruje, faluje i stepuje feria świateł, koloru, muzyki i tańca”, o czym będzie przekonywał Wielki Show Szczypawka.

Streszczać fabuły chyba nie trzeba – perypetie maleńkiej dziewczynki są doskonalne znane widzom w każdym wieku – nie zabraknie ogromnej dawki humoru, a i łezka może się w oku zakręcić.

Muzykę do tej adaptacji napisał znany lubelski kompozytor Mirosław Korbut, a autorem aranżacji jest współpracujący z Akademią muzyk – Dariusz Kwiatkowski, dzięki któremu piosenki nabrały nowoczesnego charakteru.

Wśród pojawiających się podczas pokazu bohaterów nie zabraknie przeświadczonego o swym wokalnym kunszcie Trio Skrzek, wspomnianego już roztańczonego Maestro Szczypawki, baśniowych Elfów czy rozśpiewanej Jaskółki.

„Calineczka” to doskonała propozycja na spędzenie niedzielnego popołudnia w rodzinnym gronie – zarówno dla młodszej, jak i dorosłej już części widowni.

Nasi Młodzi Aktorzy wiedzą już, że teatr to przede wszystkim zespół, że dla chcącego nic trudnego, bo teatr tak naprawde jest w Nas – wystarczy zamknąć oczy i wyobrazić sobie, że dmuchany materac to liść nenufaru, namiot to norka Myszy, a z piżamy mogą wyrastać elfickie skrzydełka.

Radzimy wziąć ze sobą dobry humor, pozytywną energię i razem z Nami poszukać Krainy Elfów!

Przyjdź na spektakl grupy Młodzi Aktorzy i przekonaj się jakie cuda może zdziałać wyobraźnia!

Powiązane:

Dom Kultury LSM