W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl: Na wysokiej górze
Data rozpoczęcia 2015-11-22
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Kontakt tel: 81 466 59 25
info@teatrstary.eu
Udział Płatny
Koszt udziału 30 zł
Kategoria Akcja

Po „Książeczce bajeczce" oraz „Śpiewankach" zapraszamy na nowy spektakl dla dzieci naj-najmłodszych Studia Teatralnego Blum pt. „Na Wysokiej Górze". Przedstawienie powstało na podstawie sztuki Krystyny Miłobędzkiej pod tym samym tytułem. Bohaterami spektaklu są Apli, czyli on oraz Papli, czyli ona – to właśnie w rękach tej pary znajdzie się metaforyczny świat, którego symbolem jest ogromna płachta błękitnego materiału. Materiał podczas spektaklu przeobraża się i przyjmuje coraz to nowe formy i kształty. Dzięki niemu spektakl jest bardziej dynamiczny i zachęca młodych widzów do zabawy.

Bilety: 30 PLN (bilety sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie wchodzą bezpłatnie. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni). Bilety na spektakl można kupić tylko w kasie teatru. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej