W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl "Pasterka i kominiarczyk"

Spektakl "Pasterka i kominiarczyk"
Data rozpoczęcia 2014-04-24
Godzina rozpoczęcia 09:30
Miejsce Teatr im. Hansa Christiana Andersena, ul. Dominikańska 1
Kategoria Spektakl

Pasterka i kominiarczyk - to świąteczna propozycja andersenowskiej baśni, która dzieje się w noc wigilijną, kiedy ludzkim głosem nie tylko rozmawiają zwierzęta, ale i figurki porcelanowe...

Tą parę znają wszyscy. Wszyscy znają również starego Chińczyka, który uprzykrzał zakochanym życie. Lecz co było dalej? Żywot porcelanowych figurek nie zawsze jest tak różowy jakby się wydawało. Aktorzy Teatru Andersena zabiorą was w podróż do wnętrza pokoju, gdzie o miłość trzeba walczyć, gdzie w kruchych sercach kryje się wielka odwaga a zaufanie jest bardziej cenne niż porcelanowe życie. Scenariusz spektaklu to dzieło mistrza kryminału – Marcina Wrońskiego. Muzykę, która wciśnie widzów w fotel, stworzył Rafał Rozmus (to ten co przygrywa wampirom). Reżyserii podjął się Daniel Arbaczewski, aktor teatru Andersena , który zna tu każdy kąt, i mamy nadzieję, że pomoże tytułowym bohaterom wyjść z opresji. Ale co chłopaki wiedzą o miłości? No właśnie. Dlatego do męskiego grona dołączyła Ania Chadaj - scenografka, która zadba o to aby wszystkie dziewczynki na widowni chciały być takie jak Pasterka i zapałały gorącym uczuciem do przystojnego Kominiarczyka.

Obsada:
Daniel Arbaczewski, Mirella Rogoza - Biel, Konrad Biel, Jacek Dragun, Ilona Zgiet, Piotr Gajos

Bilety:
15-20 zł.
Dział organizacji widowni: tel. (81) 532 32 25, +48 502 510 837
Kasa biletowa: czynna od poniedziałku do czwartku: 8:00- 15:30, w piątek 8:00-17:00 oraz 2 godz. przed wydarzeniem