W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl: Sny szczęśliwe
Data rozpoczęcia 2021-10-24
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Dom Kultury LSM, ul. Wallenroda 4
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

reżyseria i wykonanie: Daniel Arbaczewski
oprawa dźwiękowa: Daniel Arbaczewski / Bogusław Byrski
(w nagraniach wykorzystano głosy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr. 19 w Lublinie. Nagrań dokonano podczas przeprowadzanych z uczniami warsztatów)

DK "LSM" zaprasza całe rodziny do wzięcia udziału w spektaklu interaktywnym "Sny szczęśliwe" w reż. Daniela Arbaczewskiego, który zabierze nas w magiczno - świetlną podróż do poetyckiego świata Józefa Czechowicza. Odczytując tropy, rytmy i narracje poetyckich kołysanek, które twórca projektu wyłowił z ogromnego zbioru twórczości Czechowicza, Daniel Arbaczewski zaprasza do świetlnej, plastycznej i  dźwiękowej zabawy, która pozwala na swego rodzaju podróż w czasie, do zamglonego już świata pokoju naszego dzieciństwa.  Projekt ma formę familijnego spektaklu interaktywnego, w którym widzowie stają się również twórcami przedstawienia.
Uwaga! Ubierzcie się ciepło i zabierzcie ze sobą...latarki.

Projekt zrealizowany w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin.