W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl "Szalone Nożyczki"
Data rozpoczęcia 2020-01-19
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Akademicka 15
Organizator Agencja Koncertowa TOMMA
Udział Płatny
Koszt udziału 80,- 90,- 100,-
Kategoria Spektakl

Agencja Koncertowa TOMMA zaprasza na spektakl "Szalone Nożyczki"

Punktem wyjścia spektaklu jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu– właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm!-wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!!!

W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!

Obsada:

  • Dominik Kowalewski - Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek     
  • Barbara Markowska - Dominika Gwit
  • Antoni Wzięty - Przemysław Cypriański             
  • Edward Wurzel - Alan Andersz      
  • Pani Dąbek - Urszula Dębska/Joanna Kupińska   
  • Michał Tomasiak - Maciej Wilewski
  • GOŚCINNIE W SPEKTAKLU WYSTĘPUJE MICHAŁ PIRÓG

Bilety: