W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl: Teatr Krzyk "Osad"

Spektakl: Teatr Krzyk "Osad"
Data rozpoczęcia 2013-11-30
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Akcja

Teatr Krzyk Osad (Maszewo)

Reżyseria: Marek Kościółek
Scenariusz, scenografia: Zespół
Muzyka: Tomasz Litra
Światło: Szymona Lewiński
Występują: Anna Giniewska, Marcin Pławski, Mateusz Zadala, Patryk Stolarz, Szymon Lewiński, Tomasz Litra oraz Mariusz Bolek

Na scenie czworo aktorów tworzy artystyczny szczyt, na który próbuje wdrapać się młody, naiwny, wrażliwy, poszukujący i wciąż zadający pytania artysta, grany przez debiutującego w tym spektaklu Mariusza Bolałka. Jednak ów Parnas prędko okazuje się być zwykłą kliką, w której kręgi trudno się dostać, a jeśli już, to wyłącznie na jej zasadach. Nie ma miejsca na pytania i wątpliwości, niepokój i poszukiwanie - albo z nami, albo przeciwko nam. Jeśli przeciwko nam, to w wykluczeniu i samotności.
W spektaklu "Osad" grupa młodych ludzi zadaje kolejne pytania: Czy istnieje jeszcze coś takiego, jak właściwie pojmowana solidarność? Czy można realizować siebie, nie sprzedając się? Co właściwie oznacza "sprzedawać się" w dzisiejszej rzeczywistości? Czy ta "dzisiejsza rzeczywistość" usprawiedliwia każdy wybór?

Bilety:
10/15 zł pojedynczy spektakl
30/40 zł karnet na cały festiwal

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej