W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl Teatru pod Celą "Siedem twarzy" w wigilię Nocy Kultury

Spektakl Teatru pod Celą "Siedem twarzy" w wigilię Nocy Kultury
Data rozpoczęcia 2009-06-05
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Areszt Śledczy w Lublinie, ul. Południowa 5
Kategoria Spektakl

Jest to pokaz ponadczasowego humoru żydowskiego, który opiera się na żydowskich opowiastkach. Spektakl przeplatany jest dźwiękami muzyki klezmerskiej wykonywanej na żywo przez zespół Di Kuzine, wielokrotnego laureata festiwalów muzyki klezmerskiej. Reżyserem i jednym z aktorów sztuki jest aktor teatru im. Juliusza Osterwy - Przemysław Gąsiorowski. W spektaklu biorą udział aktorzy teatru „Pod Celą” stworzonego przez Wita Michałowskiego.
Spektakl będzie połączony z akcją charytatywną. Przedstawicielki klubu około rotariańskiego "INNER WHELL" będą zbierały po spektaklu pieniążki dla dzieci z Domu Dziecka w Przybysławicach gm. Garbów.
Areszt Śledczy, ul. Południowa – spektakl Teatr Pod Celą, rezerwacja tel. 533 08 18 (do 5 czerwca do godz. 12). Przy rezerwacji proszę podać imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego. Dojazd we własnym zakresie

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej