W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl Teatru Realium "Anatomia sukcesu"

Spektakl Teatru Realium "Anatomia sukcesu"
Data rozpoczęcia 2012-02-24
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Dom Kultury "Czechów", ul. Kiepury 5a
Kategoria Spektakl

Scenariusz i reżyseria: Adrian Krać
Występują: Joanna Kleparska, Barbara Jaskmanicka, Kacper Kędrak, Paweł Półchłopek
Czas trwania: 30 min.

Spektakl jest próbą wejrzenia w mechanizmy rządzące dzisiejszym światem biznesu. Współczesna korporacja i panujące w niej zależności służbowe zostały ukazane z perspektywy młodego człowieka, który stara się o przyjęcie w jej szeregi. Już na samym początku okazuje się, że jeśli chce coś osiągnąć, wspiąć się na kolejny szczebel kariery, musi zaprzedać całego siebie ludziom, dla których naczelną wartością jest zysk.
Problemy współczesnego świata biznesu ukazane są w spektaklu w sposób symboliczny. Prostota formy, brak dialogów oraz oszczędna gra aktorska pozwalają widzowi skupić całą uwagę na przekazie ideowym.
Inspiracją dla reżysera była książka Joela Bakana „Korporacja” oraz film powstały na podstawie tej książki –  „Korporacja”, reż. Jennifer Abbot, Mark Achbar.