W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl "Usta milczą dusza śpiewa... czyli przeboje naszej sceny"

Spektakl "Usta milczą dusza śpiewa... czyli przeboje naszej sceny"
Data rozpoczęcia 2011-09-24
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Spektakl

Teatr Muzyczny w Lublinie wziął udział z programie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 60+Kultura. Akcja ma za zadanie zachęcenie osób powyżej 60 roku życia do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.

Artyści Chóru zabiorą widzów we wspaniałą podróż poprzez najpiękniejsze sceny zbiorowe z najpopularniejszych oper, operetek i musicali świata.
Pierwsza część koncertu przeniesie widzów na dworską zabawę karnawałową z opery Straszny Dwór, pełen przepychu bal u Flory ze wspaniałej La Traviaty i polowanie z opery Wolny Strzelec. Pozwoli wsłuchać się w piękną melodie wolności wraz z ciemiężonymi niewolnikami z opery Nabucco. Nie zabraknie utworów spod znaku lekkiej muzy, takich jak: Baron Cygański, Wesoła Wdówka czy Ptasznik z Tyrolu.
Druga część widowiska to roztańczony świat musicali, w który wprowadzą widzów wspaniały bal maskowy z Upiora w Operze czy pełne gwaru ulice Ameryki z West Side Story. W rytmie największych hitów ABBY przeniosą się w szalone lata siedemdziesiąte, a podczas dalszej podróży w czasie poznamy mroczne strony natury kobiet z Chicago.

Cena biletu - 17,50 PLN
Rezerwacja biletów: Dział Sprzedaży i Promocji
tel. 81 532 25 21, tel./fax. 81 534 20 25
e- mail: widownia@teatrmuzyczny.eu
Kasa Teatru Muzycznego tel. 81 532 96 65

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej