W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakle Teatru Widzenie
Data rozpoczęcia 2012-10-26
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Spektakl

Teatru Widzenie zaprasza na dwa spektakle: „Czego oczekujesz ode mnie tej dzisiejszej nocy?” oraz „Palec między żebra”. Spektakle będą prezentowane jeden po drugim.

Czego oczekujesz ode mnie tej dzisiejszej nocy?
Występuje Edyta Madej
Muzyka: Joanna Dziaduszyńska
Scenariusz i reżyseria: Adam Bartoś

Monodram, którego tematem jest tęsknota, potrzeba bycia z bliską osobą. Wspomnienia z dzieciństwa wywołują w bohaterce chęć spotkania. Poznaje mężczyznę i umawia się z nim na spotkanie. Czego oczekujesz ode mnie tej dzisiejszej nocy? - to pytanie, które kieruje do mężczyzny, ale też sama do siebie w poszukiwaniu rozwiązania. Czy jej tęsknota może stać się rzeczywistością?

Palec między żebra
Występują: Joanna Dziaduszyńska, Edyta Madej, Paweł Sobocki, Jan Nieściur, Monika Suszek
Scenariusz i reżyseria: Adam Bartoś

W naszym kraju jest bieda. Nie ma co jeść i nie ma pracy. Rządzi mafia, lekarze strajkują. Nie ma nas na liście tych, którym się udało. Może jesteśmy niezaradni. A może rewolucja jest dzisiaj możliwa tylko dla tych, którzy szantażują. Stoimy jak te krowy.

Bilety: ulgowy - 10 zł, normalny - 15 zł. Do nabycia przed spektaklem w kasie ACK.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej