W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkania Praktyczne | Agata Napiórska, autorka książki Jak oni pracują w rozmowie z Anną Dziewit-Meller

Spotkania Praktyczne | Agata Napiórska, autorka książki Jak oni pracują w rozmowie z Anną Dziewit-Meller
Data rozpoczęcia 2017-04-28
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Próba Cafe, Grodzka 5a
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Jakie rytuały sprzyjają twórczej pracy? Czy lepiej wzorem Wandy Chotomskiej pracować w łóżku, czy może pójść w ślady Marka Bieńczyka i korzystać z dwóch biurek? Pić kawę, wodę, czy zieloną herbatę?

Prowadzenie: Anna Dziewit-Meller


Agata Napiórska przepytała sześćdziesiąt cztery osoby – przedstawicieli różnych obszarów kultury i sztuki. Zadała im pytania o plan dnia, nawyki, rytuały i styl pracy. Niekiedy diametralnie od siebie różne, innym razem dziwnie podobne. Lektura tych rozmów ma w sobie coś z podglądactwa. Wspólnie z Agatą Napiórską zaglądamy do mieszkań znanych osób. Czasem myszkujemy pomiędzy rozrzuconymi na biurku szpargałami, innym razem wita nas doskonale uporządkowana, niezakłócająca procesu twórczego przestrzeń. Warto, wraz z autorką, wybrać się na ten spacer po mieszkaniach znanych i cenionych twórców.