W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie autorskie Anny Fornal

Spotkanie autorskie Anny Fornal
Data rozpoczęcia 2014-06-12
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Spotkanie autorskie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie i Wydawnictwo Norbertinum serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie Anny Fornal i prezentację jej tomu poezji "tu i tam".


Prowadzenie: Waldemar Michalski
Ilustracja muzyczna: Paweł Odorowicz

Gościnnie wystąpią:
BORYS SOMERSCHAF
KUBA NIEDOBOREK

Anna Fornal - jest pedagogiem muzycznym, założycielem i prezesem Stowarzyszenia W STRONĘ SZTUKI, jedynej na Lubelszczyźnie organizacji pozarządowej wszechstronnie zaangażowanej w rozwój i promocję młodzieży utalentowanej artystycznie. Jest scenarzystką i realizatorką koncertów, w których wystąpiło około pięciu tysięcy młodych muzyków (soliści, zespoły kameralne, orkiestry, chóry, zespoły taneczne z Polski, Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Francji i Chile) oraz poeci i recytatorzy. Organizuje ekspozycje prac plastycznych dzieci i młodzieży. W Bibliotece Muzycznej Stowarzyszenia ukazują się utwory młodych kompozytorów; w Bibliotece Literackiej – tomiki poezji. Przygotowuje je do druku.
Tom wierszy „tu i tam” jest wyrazem jej inspiracji i doświadczeń świata zewnętrznego i wewnętrznego.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej