W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie autorskie Jerzego Stuhra

Spotkanie autorskie Jerzego Stuhra
Data rozpoczęcia 2013-05-18
Godzina rozpoczęcia 15:00
Kategoria Spotkanie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na Spotkanie autorskie Jerzego Stuhra w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Spotkanie autorskie Jerzego Stuhra połączone z promocją książek Wydawnictwa Literackiego „Stuhrowie. Historie rodzinne” (Kraków 2008, 2012) i „Tak sobie myślę… Dziennik czasu choroby” (Kraków 2012)

Jerzy Stuhr (ur. 1947 r.) - jeden z najpopularniejszych i najbar­dziej wszechstronnych aktorów polskiego teatru i filmu, przez wiele lat związany z krakowskim Starym Teatrem i scenami teatrów włoskich, reżyser filmowy i teatralny, wykładowca krakowskiej PWST i rektor tej uczelni, jest laureatem wielu prestiżowych nagród i członkiem Europejskiej Akademii Filmowej. Autor książek: „Sercowa choroba, czyli moje życie w sztuce”, „Stuhrowie. Historie rodzinne” i „Tak sobie myślę… Dziennik czasu choroby”

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej