W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie autorskie z Piotrem Sochą + kreatywny warsztat rodzinny

Spotkanie autorskie z Piotrem Sochą + kreatywny warsztat rodzinny
Data rozpoczęcia 2019-09-14
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1 | Małe CSK oraz Sklepik kulturalny, poziom 0
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie z Piotrem Sochą + kreatywny warsztat rodzinny. Na zakończenie warsztatu krótka wycieczka na dach z oprowadzaniem po Miejskiej Pasiece Artystycznej, połączona z degustacją miodu.

Piotr Socha – jeden z najpopularniejszych polskich ilustratorów prasowych, znany z rysunków pełnych poczucia humoru. Daj się zaprosić do magicznego królestwa pszczół. Przyjrzyj się z bliska, jak są zbudowane, zajrzyj do ich domu, poznaj ich zwyczaje...

Spotkanie z autorem książki „Pszczoły” będzie połączone z kreatywnym warsztatem rodzinnym, po którym wybierzemy się na wspólną wycieczkę na dachy CSK. Tam, razem z pszczelarzem z Miejskiej Pasieki Artystycznej – Marcinem Sudzińskim, przyjrzymy się pszczołom z bliska. 

*W przerwie pomiędzy spotkaniem a warsztatami, autor będzie podpisywał swoje książki w Sklepiku Kulturalnym
**Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacje przyjmujemy od 27 sierpnia 2019 r. pod adresem .
Wydarzenie odbędzie się w ramach Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej, który do Lublina zawita w dniach 13-15 września 2019r.
 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej